Produkce Konopí

 

Kvalita našich rostlin, snoubí láskyplnou péči, optimální podmínky pro růst a kvalitní genetiku. Produktem je 100% české konopí, které splňuje veškeré požadavky správné pěstitelské praxe.

Pěstování konopí je specifickým odvětvím, které vyžaduje vysokou odbornost. Jedná se o dlouhodobý proces, který začíná pečlivým výběrem odrůd a jejich šlechtěním a končí sklizní rostlin a jejich zpracováním. Abychom dosáhli co nejlepších výsledků, věnujeme důkladnou péčí každé jednotlivé rostlině.

V současné chvíli se soustředíme na produkci konopí s vysokým obsahem CBD a nízkým obsahem THC (do 0,3%). Jedná se povolené a certifikované odrůdy, ze kterých jsme postupnou selekcí získali to nejlepší.

 

 

Indoor

Pro správný růst rostlin je třeba vytvořit optimální podmínky. Pěstování v kontrolovaném prostředí, i pro svou technologickou náročnost, umožňuje dosáhnout vyšší kvality pěstovaných rostlin. Základem jsou vysoké hygienické standardy, používání kvalitních a bezpečných hnojiv a účinná ochrana proti škůdcům a plísním. Růst rostlin a kvalitu prostředí kontrolujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Outdoor

Pěstování konopí ve venkovním prostředí je tradiční záležitostí. Dle historických poznatků provází lidskou civilizaci od jejího úsvitu. Nicméně tradiční způsob venkovního pěstování konopí není ideální a my se to snažíme změnit. Usilujeme o maximalizaci výnosu, při maximálním využití pěstební plochy a maximální úspoře cenných zdrojů, kterými je v první řadě voda.